Свічки запалювання

Свічка запалювання на скутер - досить невелика, але необхідна деталь, яка веде вашого «залізного коня» в рух. Єдина її головне завдання - запалювати пальне в вашому скутері або мопеді кожен робочий цикл. Тому вона повинна мати дуже хорошими характеристиками і відповідати всім вимогам якості. Виготовлятися з міцних матеріалів і мати достатньо довгий термін експлуатації. Хоча є ряд причин по яким свічка запалювання на скутері завчасно виходить з ладу:
 • помилки при установці;
 • застарілі деталі і двигун;
 • якість пального;
 • режим використання скутера.

Як вибрати свічку запалювання для скутера?

Маркування свічки - найперше в чому варто розібратися перед покупкою. Найчастіше маркування складається з декількох букв латинського алфавіту і цифр, що дають вам повну інформацію про деталі.
Основні символи, які є в назві свічок DENSO, вкажуть вам на експлуатаційні якості, діаметр і довжину різьблення, розмір шестикутника, краплинне число і тип електрода. Краплинне число чим вище, тим свічка "холодніше". Основна відмінність між "гарячої" і "холодної" свічкою в тому, що «холодні» мають коротший центральний електрод, що ідеально підходить для їзди на високих оборотах.
Кожна свічка запалювання повинна бути індивідуально підібрана під певний тип двигуна. Заміна проводиться акуратно, знімаючи всі супутні деталі для доступу до потрібного місця, свічка прикріплюється і закручується спочатку руками, потім шестигранним ключем. Робити це варто при холодному двигуні і акуратно щоб не пошкодити нову деталь, змащувати свічку маслом або чомусь ще не варто, це значно скоротити термін її роботи.

Де купити свічки запалювання на скутер?

На ринку України велика різноманітність мотозапчастин, завезених з далекого зарубіжжя, але якість цих деталей не завжди відповідає нинішнім вимогам. Наш інтернет магазин пропонує купити свічки запалювання на скутер високої якості, від перевірених часом постачальників і відомих брендів, таких як DENSO (Японія), які вже багато років на ринку і поставляють свої товари, що відповідають всім стандартам якості за розумними цінами. Купити свічки запалювання на скутер ви можете в нашому магазині за адресою м Одеса, вул. генерала Петрова 50-А, де прийнятні ціни і хороший асортимент товару порадують кожного мотолюбителів.

Конструкція свічки запалювання на скутер

Свічка запалювання має вельми нехитру конструкцію, і основна частина всіх деталей виконана з жаростійких матеріалів, щоб справно працювати при високих температурах згоряння палива. Основні елементи:
 • ізолятор (проводиться з окису алюмінію);
 • центральний електрод;
 • бічний електрод (на кінці утворюється електричний заряд);
 • контактна головка;
 • гофрований цоколь;
 • різьблення зі сталі (покриття зазвичай нікель або цинк).

Бронепровід 1 м перетин 0.8 мм
29 грн.
На складі
Котушка запалювання Honda Dio
86 грн.
На складі
Котушка запалювання Suzuki AD50
86 грн.
На складі
Котушка запалювання Yamaha Jog
86 грн.
На складі
Надсвічник для скутера 2T
29 грн.
На складі
Надсвічник 4Т (ковпачок свічки)
29 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso U20FS-U 4T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso U22FS-U 4T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso U27ESR-N 4T
176 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W14MR-U
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W20FP-U 2T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W20FR-L 2T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W20FS-U 2T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W22FS-U 2T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W22MPR-U
69 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso W27FS-U 2T
100 грн.
На складі
Свічка запалювання Denso X24ES-U 4T
69 грн.
На складі
Свічка запалювання NGK B6HS (4510) 2T
80 грн.
На складі
Показано з 1 по 20 із 38 (всього 2 сторінок)