Масло для мопедів, скутерів, мотоциклів

В наш час, коли на дорогах не проштовхнутися серед автомобілів, мотоциклів, скутерів та інших транспортних засобів, важко недооцінювати роль мастильних матеріалів. Моторне масло необхідна ланка в правильній роботі вашого «залізного коня», воно обволікає кожну деталь складного механізму, перешкоджає силі тертя, зберігаючи довгу і надійну роботу вашого транспорту. Існує перелік масел, які використовуються при роботі зі скутерами:
  • для 2т двигунів;
  • для 4т двигунів;
  • трансмісійне;
  • для ланцюга;
  • для підвіски.
Варто пам'ятати, що масло для мотоцикла вимагає більшої уваги в порівнянні з автомобільним, адже він швидше набирає потужність, працює при вищих температурах, а внаслідок, вимагає великих витрат і догляду.

Купити масло для скутера в Україні не складе великих труднощів, є різні варіації, виробники, склад, ціна і якість.

Залежно від цих основних складових масло для скутерів можна розділити на основні види: синтетичне, напівсинтетичне і мінеральне.
Спочатку синтетичне масло використовувалося тільки в авіації, але усвідомивши його корисну дію, синтетику почали використовувати і в мотоциклетних двигунах. Синтетика володіє хорошими показниками в'язкості і температури.
Мінеральне масло на скутер вважається екологічним паливним продуктом, за ціною поступається синтетиці і напівсинтетиці, а що входять до складу присадки поліпшують в'язкість такого моторного мастильного кошти і не забруднюють атмосферу.
Напівсинтетичне масло займає золоту середину між синтетичним і мінеральним як за ціною, так і за якісними характеристиками. Сьогодні напівсинтетичне масло для мопедів зайняло свою нішу на ринку України, воно часто застосовується як в двотактних так і чотиритактних двигунах.
Крім моторним змащенням слід приділити особливу увагу трансмісійного масла, адже серед великої різноманітності заплутатися досить легко. Перш ніж зробити покупку ознайомтеся з основними характеристиками: якість, в'язкість, тип мастила (синтетика, мінеральне або напівсинтетика). Трансмісійне масло на скутер (мопед) купити не складе проблем, в цьому вам допоможе консультант нашого магазину в Одесі за адресою вул. Генерала Петрова 50а, або ж просто зробіть онлайн замовлення на сайті.
Аерозольна фарба в балончиках
75 грн.
На складі
Антифриз Mannol AG13 Antifreeze 4013
90 грн.
На складі
Гальмівна рідина DOT 4 0.375л
50 грн.
На складі
Гальмівна рідина DOT 4 0.455 л SCT
45 грн.
На складі
Гальмівна рідина DOT 4 0.5л
62 грн.
На складі
герметик
56 грн.
На складі
Масло elf 4T 10W-40
210 грн.
На складі
Масло IPONE Scoot 4 5W40 (4T) 1л синтетика
427 грн.
На складі
Масло IPONE Self Oil (2T) 1л
267 грн.
На складі
Масло IPONE Trans scoot 125 мл трансмісійне
114 грн.
На складі
Масло Needs 2T (Japan)
328 грн.
На складі
Масло Rheinol Fouke 10W-50 4T
186 грн.
На складі
Масло Rheinol Twoke Premix TC 2T
213 грн.
На складі
Масло Rowe Scooter 2T
207 грн.
На складі
Масло Yamaha 2T напівсинтетика
134 грн.
На складі
Масло в амортизатор ЛЕОЛ 1л.
98 грн.
На складі
Масло трансмісійне HONDA 75w-90 (215 грам)
106 грн.
На складі
Мастило для ланцюгів Mannol 7901 Chain Lube
123 грн.
На складі
Показано з 1 по 20 із 39 (всього 2 сторінок)