Поршні

Поршень - невід'ємна частина вашого дорожнього засоби, яка вимагає постійної уваги, своєчасної лагодження або заміни. Купити поршень на скутер в Україні не складе вам особливих зусиль, ви можете звернутися в наш інтернет-магазин, де вам допоможуть вибрати гідний варіант поршневої групи і основні комплектуючі вашого транспортного засобу, можлива доставка поршня в будь-який населений місто України. Ціна поршня на скутер відображається на нашому інтернет-сайті, там ви також можете підібрати онлайн всі необхідні комплектуючі для вашого «залізного коня».
Основне завдання поршня в кривошипно-шатунного механізму - це сприйняття енергії, що звільняється при згорянні газів, і подальше перенесення її на шатун. Його робота пов'язана з екстремальними умовами, визначається сильним тиском, інерційними навантаженнями і високими показниками температури. На сьогоднішній день все це вдається передбачити і налагодити відмінні показники роботи завдяки міцному і якісному алюмінієвому сплаву, з якого виробляють поршневу. Такий сплав дозволяє витримувати високу температуру, велике навантаження і при цьому його вагові показники перевершують аналогічні сталеві варіанти.
Перш ніж купити поршень на скутер важливо пам'ятати про поршневих кільцях (вони в свою чергу діляться на два види: компресійні і маслос'емниє). Компресійні кільця щільно з'єднують поршень з циліндром і є основним джерелом тертя в ньому, тому підбирати їх варто дуже уважно. Маслос'емниє - самі говорять за себе, вони необхідні для зняття надлишок олії, запобігають його потрапляння в камеру згоряння. Хороші і якісні поршневі кільця виготовляють з модифікованого чавунного сплаву.

Ціна поршня на скутер варіюється в залежності від матеріалу, виробника і якості збірки.

Наш магазин працює тільки з перевіреними постачальниками, тільки відомі бренди-виробники Тайваню та Італії, які гарантують відмінну якість і безперебійну роботу. Купити поршень на скутер, найвідоміших і перевірених часом виробників, ви можете в Одесі за адресою вул. Генерала Петрова 50а. Доставка поршня здійснюється протягом декількох днів з моменту замовлення. В наявності поршні різної кубатури: 50сс, 65сс, 72сс, 90сс, 100сс, 125сс, 150сс.
Поршень Honda 72cc Athena (A, B, C)
1 726 грн.
На складі
Поршень Yamaha 72cc Athena (A, B, C)
1 726 грн.
На складі
Поршень YAMAHA MAJESTY 250 MSU
1 021 грн.
На складі
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)