КОЛІНВАЛИ

КШМ - кривошипно-шатунний механізм, простіше кажучи колінвал незамінна частина двигуна будь-якого скутера. Він має дуже великий мінус - зношується, при неправильній роботі, тому стежити за ним потрібно старанно, і при перших ознаках поганої роботи, слід лагодити або в неминучому випадку замінити на новий. Якщо ж проігнорувати проблему КШМ ви неминуче зіткнетеся з зупинкою скутера в самий невідповідний момент. Купити колінвал для скутера можна на нашому сайті мотозапчастин, де вам запропонований хороший асортимент, різні фірми, і основні комплектуючі. Можлива доставка клонували за вказаною адресою.

Колінвал мопеда або скутера перетворює зворотно-поступальний хід в круговий рух осі заднього колеса - це і є його основна функція. Колінчастий вал - це по суті два досить великих і важких диска, з'єднаних шатунной шийкою, зрушеною по осі. Диски задають обертальні рівномірні руху вала в необхідному напрямку, від центральної частини диска відходять осі, на яких закріплені кулькові підшипники, вони гарантують постійне обертання валу. Кінці цього валу посилають обертальні рухи на генератор і коробку передач.

Від правильно підібраного колінчастого вала залежить вся ходова частина транспортного засобу. Перш ніж купити колінвал варто звернути увагу на фірму виробника, китайські варіанти радують своєю низькою ціною, але натомість ви отримаєте неякісний товар, незадовільну роботу і швидку зношуваність. Наш же магазин пропонує якісні мотозапчастини, коленвали на мопеди виробництва Тайвань і Італія, тільки відомі фірми, а ціна на колінвал відповідає якості і хорошу роботу.

Зважаючи на величезну кількість скутерів на вулицях, попит на їх комплектуючі безперервно зростає. Наш інтернет магазин працює безпосередньо з виробниками, які гарантують відмінну якість свого товару. Купити колінвал на скутер далеко не проблема, а купити якісні колінвал по Україні поки досить складно, ми пропонуємо різноманітний асортимент і високу якість даної продукції.

Ціна на колінвал залежить від виробника, марки і якості.

При виборі товару з акцентуйте свою увагу на всі характеристики КШМ і визначте оптимальний варіант. При замовленні клонували по Україні, гарантована швидка і своєчасна доставка клонували і додаткових мотозапчастин, якщо ви в таких потребуєте.

Колінвал ATHENA HONDA DIO 070414
2 750 грн.
На складі
Колінвал ATHENA HONDA DIO AF27 (Racing) 072714
3 172 грн.
На складі
Колінвал ATHENA Minarelli Horiz. Racing (Yamaha)
4 404 грн.
На складі
Колінвал ATHENA Racing SP12 (Yamaha Aerox)
4 404 грн.
На складі
Колінвал HONDA AF 16 TACT TW
825 грн.
На складі
Колінвал HONDA AF 18 TW
825 грн.
На складі
Колінвал HONDA AF 27 TW
825 грн.
На складі
Колінвал HONDA DIO 34 (32.5 мм) TW
825 грн.
На складі
Колінвал HONDA DIO 35 (34 мм) TW
825 грн.
На складі
Колінвал HONDA DIO 56 TW
1 155 грн.
На складі
Колінвал HONDA LEAD 50 MSU
891 грн.
На складі
Колінвал Honda LEAD 90 Kiyoshi
660 грн.
На складі
Колінвал HONDA LEAD 90 TW
770 грн.
На складі
Колінвал SUZUKI ADDRESS 100 TW
770 грн.
На складі
Колінвал SUZUKI ADDRESS 50 TW
825 грн.
На складі
Колінвал Suzuki Lets MSU
1 025 грн.
На складі
Колінвал YAMAHA 2JA TW
825 грн.
На складі
Колінвал YAMAHA AXIS 90 TW
880 грн.
На складі
Показано з 1 по 20 із 28 (всього 2 сторінок)