Фільтри

Прийшов час купити новий повітряний фільтр на скутер? Найперше, що ми вам порадимо - вивчіть асортимент продукції в представленої категорії по повітряних фільтрів на скутер, мопед і мотоцикл. Правильно підібране обладнання здатне полегшити і поліпшити роботу вашого транспорту.

Види і характеристики повітряних фільтрів на скутер.

Основна робота повітряного фільтра на скутері полягає в очищення надходить ззовні повітря. Забитий очисник повітря не справляється зі своїм завданням, що може призвести до потрапляння пилу і бруду в паливну суміш, і безпосередньо загрожує збільшенням витрат палива і зниженням потужності двигуна.

Існують 3 основних види повітряних фільтрів:

  • Поролоновий.
  • Паперовий.
  • Металевий.

Найчастіше застосовуються поролонові фільтри спільно з паперовим шаром. Такі очищувачі повітря можуть бути одношарові, легко піддаються чищенню і заміні, але гірше очищають надходить повітряний потік; і багатошарові, де більші пилові частинки затримуються в першому пухкому шарі поролону, а дрібний пил фільтрує другий шар.

Паперовий фільтр не підлягає чищенні - його замінюють на новий, можна постаратися продути такий очисник повітря стисненим повітрям назовні, що може допомогти йому прослужити довше, якщо експлуатація скутера або мопеда проходить безпосередньо в міських умовах.

Металевий повітрозабірник нагадує собою сітку з отворами дуже маленького діаметра для поглинання надходить пилу. Такий фільтр забезпечує борги термін служби, так як при необхідності його просто промивають бензином або спеціальним засобом і встановлюють назад.

Перед тим як купити повітряний фільтр на скутер проаналізуйте процес експлуатації транспорту. При постійній сільській їзді, очисник повітря необхідно підбирати якомога ретельно вивчивши необхідні характеристики. У міських умовах повітряний фільтр служить, як правило, довше. Заговоривши про міських скутерах, згадаємо фільтри нульового опору, які відмінно справляються з опором повітряному потоку, покращуючи динамічні характеристики двигуна.

Де купити повітряний фільтр на скутер.

На сайті магазина yurimota.com.ua ви без зусиль знайдете необхідний вам очисник повітря в розділі "Фільтри". У нас представлені різні моделі як в зібраному вигляді, так і комплектуючі. Для зручності клієнт легко може оформити "швидкий замовлення" і гарантовано отримати з доставкою по всій території України. Відвідати наш магазин можна за адресою вул. генерала Петрова 50А і вибрати все що вам необхідно для вашого скутера, мопеда або ж мотоцикла.

Поролон лист 30х20 см
34 грн.
На складі
Поролон листової ATHENA 30х40 см
211 грн.
На складі
Фільтр KOSO KYMCO GY6 125
114 грн.
На складі
Фільтр RS 100 KOSO
171 грн.
На складі
Фільтр повітряний Yamaha GEAR 4T
120 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі GY6 125
162 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі GY6 150
278 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі Honda DIO AF18
114 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі Honda DIO AF27
114 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі Honda LEAD AF48
278 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі Honda TACT
128 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі Suzuki LETS
157 грн.
На складі
Фільтр повітряний в зборі Yamaha JOG 3KJ
140 грн.
На складі
Показано з 1 по 20 із 23 (всього 2 сторінок)