Акумулятори (АКБ) для мопедів, скутерів і мотоциклів

Як відомо мотор це серце вашого транспортного засобу, а ось акумулятор є серцем мотора, тим необхідним компонентом без якого рух і нормальна функціональна робота просто неможлива. Ми пропонуємо вам хороший асортимент акумуляторів для скутерів, мопедів і мотоциклів, наш товар визначається високою якістю, відмінними характеристиками всіх складових компонентів і довгим терміном служби. Якщо вибирати акумулятор доводиться вперше, то підійдіть до його вибору з усією серйозністю, розгляньте всі представлені варіанти і їх характеристики, зіставте плюси і мінуси обраних варіантів, оцініть цінову політику запропонованого асортименту і тільки добре розібравшись в даному питанні сміливо вирішуйте на покупку акумулятора для скутера ( мопеда, мотоцикла).

На нашому сайті мототехніки покупець може купити акумулятор для мопеда двох абсолютно різних видів: сухозаряженні і гелеві АКБ.

Сухозаряженні АКБ мають ряд переваг над рідкими, заправленими електролітами, вони довше зберігаються, досить прості в експлуатації, не вимагають складних умов зберігання, головна умова для довгої і якісної роботи - його заводська герметичність (необхідно добре перевіряти акумулятор для мотоцикла перед покупкою), непопадання прямих сонячних променів. Сухозаряджений АКБ надійний, простий у використанні, не вимагає додаткових витрат на підзарядку, можете купити акумулятор на сайті зробивши онлайн замовлення або зв'язатися з нашим менеджером по телефону.

У гелевом акумуляторі для мопедів електроліт загущен до стану гелю, головна перевага гелевого АКБ - герметизирован, може працювати в будь-якому положенні. Гелевий акумулятор для скутера тримається зарядженим значно довше звичайного, але мінус має - дорогий і вимагає більше часу на підзарядку. Ціна на акумулятори визначається якістю внутрішнього наповнювача і всіх комплектуючих, вибравши модель, уважно прочитайте характеристики і умови роботи, це допоможе вам з установкою і подальшою експлуатацією.

Акумулятори на мопед купити можна на сайті, відвідавши наш магазин за адресою м Одеса, вул. Генерала Петрова 50а, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Можлива доставка акумулятора по Україні, в будь-яке місто, деталі уточнюйте по телефону.

Акумулятор 11А YTZ12S-BS кислотний
1 406 грн.
На складі
Акумулятор 12Ah BOSCH 0092M60190 (YT12B-BS)
1 876 грн.
На складі
Акумулятор 12А YTX12A-BS гелевий
1 184 грн.
На складі
Акумулятор 3.2Ah YUASA YTX4L-BS (-18 ° C)
1 252 грн.
На складі
Акумулятор 4.2Ah YUASA YB4L-B (-18 ° C)
928 грн.
На складі
Акумулятор 4A YTX4L-BS TERRI
394 грн.
На складі
Акумулятор 4Ah BOSCH 0092M60040
1 096 грн.
На складі
Акумулятор 4А UTX4L-BS кислотний VLAND
444 грн.
На складі
Акумулятор 4А кубик YTX4L-BS гелевий
400 грн.
На складі
Акумулятор 4А таблетка YT4B-BS гелевий
394 грн.
На складі
Акумулятор 4А таблетка YTR4A-BS гелевий
538 грн.
На складі
Акумулятор 7А UTX7A-BS гелевий Vland
819 грн.
На складі
Акумулятор 7А YTX7A-BS гелевий
805 грн.
На складі
Акумулятор 7А YTX7A-BS гелевий Terri
681 грн.
На складі
Акумулятор 9А YTX9-BS гелевий
999 грн.
На складі
Зарядний пристрій для АКБ
222 грн.
На складі
Зарядний пристрій для АКБ (Kiyoshi)
233 грн.
На складі
Зарядний пристрій для АКБ (Vland)
255 грн.
На складі
Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)