Акумулятори (АКБ) для мопедів, скутерів і мотоциклів

Як відомо мотор це серце вашого транспортного засобу, а ось акумулятор є серцем мотора, тим необхідним компонентом без якого рух і нормальна функціональна робота просто неможлива. Ми пропонуємо вам хороший асортимент акумуляторів для скутерів, мопедів і мотоциклів, наш товар визначається високою якістю, відмінними характеристиками всіх складових компонентів і довгим терміном служби. Якщо вибирати акумулятор доводиться вперше, то підійдіть до його вибору з усією серйозністю, розгляньте всі представлені варіанти і їх характеристики, зіставте плюси і мінуси обраних варіантів, оцініть цінову політику запропонованого асортименту і тільки добре розібравшись в даному питанні сміливо вирішуйте на покупку акумулятора для скутера ( мопеда, мотоцикла).

На нашому сайті мототехніки покупець може купити акумулятор для мопеда двох абсолютно різних видів: сухозаряженні і гелеві АКБ.

Сухозаряженні АКБ мають ряд переваг над рідкими, заправленими електролітами, вони довше зберігаються, досить прості в експлуатації, не вимагають складних умов зберігання, головна умова для довгої і якісної роботи - його заводська герметичність (необхідно добре перевіряти акумулятор для мотоцикла перед покупкою), непопадання прямих сонячних променів. Сухозаряджений АКБ надійний, простий у використанні, не вимагає додаткових витрат на підзарядку, можете купити акумулятор на сайті зробивши онлайн замовлення або зв'язатися з нашим менеджером по телефону.

У гелевом акумуляторі для мопедів електроліт загущен до стану гелю, головна перевага гелевого АКБ - герметизирован, може працювати в будь-якому положенні. Гелевий акумулятор для скутера тримається зарядженим значно довше звичайного, але мінус має - дорогий і вимагає більше часу на підзарядку. Ціна на акумулятори визначається якістю внутрішнього наповнювача і всіх комплектуючих, вибравши модель, уважно прочитайте характеристики і умови роботи, це допоможе вам з установкою і подальшою експлуатацією.

Акумулятори на мопед купити можна на сайті, відвідавши наш магазин за адресою м Одеса, вул. Генерала Петрова 50а, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Можлива доставка акумулятора по Україні, в будь-яке місто, деталі уточнюйте по телефону.

Акумулятор 11А YTZ12S-BS кислотний
1 045 грн.
На складі
Акумулятор 12Ah BOSCH 0092M60190 (YT12B-BS)
1 477 грн.
На складі
Акумулятор 12А YTX12A-BS гелевий
880 грн.
На складі
Акумулятор 3.2Ah YUASA YTX4L-BS (-18 ° C)
986 грн.
На складі
Акумулятор 4.2Ah YUASA YB4L-B (-18 ° C)
586 грн.
На складі
Акумулятор 4A YTX4L-BS TERRI
293 грн.
На складі
Акумулятор 4Ah BOSCH 0092M60040
863 грн.
На складі
Акумулятор 4А UTX4L-BS кислотний VLAND
330 грн.
На складі
Акумулятор 4А кубик YTX4L-BS гелевий
344 грн.
На складі
Акумулятор 4А таблетка YT4B-BS гелевий
293 грн.
На складі
Акумулятор 4А таблетка YTR4A-BS гелевий
293 грн.
На складі
Акумулятор 7А UTX7A-BS гелевий Vland
609 грн.
На складі
Акумулятор 7А YTX7A-BS гелевий
598 грн.
На складі
Акумулятор 7А YTX7A-BS гелевий Terri
506 грн.
На складі
Акумулятор 9А YTX9-BS гелевий
743 грн.
На складі
Зарядний пристрій для АКБ
165 грн.
На складі
Показано з 1 по 20 із 22 (всього 2 сторінок)